ScrollToTop
Kolekcja baby


Wykładziny i dywany znane są od tysięcy lat. Początkowo zarezerwowane dla najbogatszych, z czasem weszły do powszechnego użycia.Wykładziny Epic Carpets są produkowane z myślą o nawet najbardziej
wymagających klientach. Poznaj zalety naszych wykładzin

Tłumienie dźwięku

Miękka konstrukcja wykładziny wpływa pozytywnie na akustykę pomieszczenia, wydatnie ograniczając: hałas w pomieszczeniu (nieprzyjemne echo) czy dźwięki, przedostające się przez strop (kroki, stukanie). Ta cecha determinuje użycie wykładziny w domowej sali audio, kinowej lub pokoju telewizyjnym, wówczas otrzymamy dźwięk lepszej jakości.

Bakteriostyczność

Wykładzina nie przyczynia się do rozwoju bakterii, co daje gwarancję środowiska przyjaznego dla zdrowia. Nie trzeba się obawiać, że obecność wykładzin w pomieszczeniu wpłynie niekorzystnie na samopoczucie i zdrowie.

Zalety zdrowotne

Wykładziny potrafią eliminować ilości kurzu, unoszącego się w powietrzu, co zapobiega powstawaniu chorób dróg oddechowych i alergii. Zalecenia Niemieckiego Związku ds. Alergii i Astmy (DAAB) ukazują, że w pomieszczeniach, w których znajdują się wykładziny, w powietrzu unosi się o połowę mniej drobinek kurzu, co jest cechą pożądaną dla utrzymania w dobrej kondycji naszego zdrowia.

Miękkość

Delikatna konstrukcja włókien (szczególnie supersoft: royal, prestige, ocean, tenderness) uprzyjemnia wystrój pomieszczenie. Wstając z łóżka przyjemnie jest postawić stopy na czymś miękkim, ciepłym i przyjemnym w dotyku, Odczucie komfortu jest nieporównywalnie większe, niż przy tradycyjnych, twardych podłogach.

Szerokie zastosowanie

Wykładziny Epic Carpets mogą być stosowane na ogrzewanie podłogowe - bez podkładu!

 

Nie rysują powierzchni dlatego można je kłaść na podłogach, drewnie i panelach, a nadadzą wnętrzu wyjątkowości.