ScrollToTop

Strefa projektanta


Witaj w miejscu, które łączy ludzi z pasją tworzenia ciekawych projektów. Dziel się znami swoją wyobraźnią, wzbogacaną o Epic Carpets.

Rozumiemy, że w pracy projektantów znaczenie mają wzornictwo i kolorystyka, jednak wykładziny Epic Carpets, oprócz tych walorów dają bezpieczeństwo pewności inwestycji.


Zachęcamy do przesyłania projektów (zdjęć, wizualizacji, renderów), w których wykorzystacie wykładziny Epic Carpets. 

Co kwartał publikować będziemy sylwetkę projektanta,który naszym zdaniem, przedstawił najciekawszy projekt, z zastosowaniem naszych wykładzin i nie tylko.
Zobacz tych, którzy już przekonali się o zaletach naszych wykładzin i których klienci chwalą sobie zastosowanie ich w swoich wnętrzach.


Kreatywna przestrzeń

Z Epic Carpets nie musisz obawiać się, że wykładziny będą wyglądały atrakcyjnie na projekcie i wizualizacji i przez następne kilka tygodni po ułożeniu. Jakość i materiały, z których zostały wykonane, zaświadczają, że ich pięknem będzie można cieszyć się przez długi czas. Ten czynnik daje komfort pracy z produktem, bo używając go do swoich projektów lub przestrzeni, wiecie, że korzystacie z produktów z najwyższej jakości.

Współpracujemy z wieloma projektantami, którzy wykorzystują nasze wykładziny do swojej pracy. Realizujemy wiele ciekawych inwestycji i pomagamy w codziennej pracy, proponując pewne rozwiązania lub wskazując produkty, dedykowane do określonych okoliczności. 

Cieszymy się, że projektanci korzystają z naszej wiedzy, dzięki temu nasi wspólni Klienci są zadowoleni końcowego efektu.Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, wiążące się z obustronną korzyścią.

Bądźcie z nami w stałym kontakcie.